Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Recepty > Sportovní výživa

Sportovní výživa

Konopné kakao, raw

Ze všech domácích rostlinných mlík, která se dají vyrobit, je konopné moje nejoblíbenější. Je to ultrarychlý recept hotový do pár vteřin, který se navíc nemusí cedit, takže máte jistotu, že z hlavní suroviny získáte všechny živiny, co obsahuje :)
Datum publikování: 2.6.2016 | Kategorie: Nápoje - Snídaně - Sportovní výživa
Konopné kakao, raw

Nápoj z hrachového proteinu Reflex

Neznám kontroverznější veganskou potravinu než je ochucený hrachový protein Reflex. Mně osobně jeho chuť nevadí, protože prostě vždycky s radostí sním a vypiju všechno (pokud je to veganské), spousta lidí si ale na jeho chuť stěžuje. Protože je ale zároveň proteinem, který po rozpočítání na gram bílkoviny nabízí jednu z nejlepších cen, tak se ho nikdo nechce jen tak lehce vzdávat :)
Datum publikování: 19.2.2016 | Kategorie: Nápoje - Sportovní výživa
Nápoj z hrachového proteinu Reflex

Snídaňové smoothie pro nejvíc akční dopoledne

Při běhání i lezení potřebuju mít vždycky prázdný žaludek, zároveň ale dost energie, abych si trénink užila. Odpolední tréninky řeším lehkým obědem a před krátce před tréninkem nápojem z chia semínek nebo kusem ovoce. Co ale když mám trénink naplánovaný na ráno nebo dopoledne, kdy posledním velkým jídlem byla večeře?
Datum publikování: 2.2.2016 | Kategorie: Nápoje - Snídaně - Sportovní výživa
Snídaňové smoothie pro nejvíc akční dopoledne

Proteinové tyčky

Díky proteinovým tyčkám si můžete příjem bílkovin po cvičení skvěle načasovat, protože tyčku můžete nosit stále u sebe. Domácí mají tu výhodu, že máte pod kontrolou složení a vyjdou levněji. Tuto tyčku otestovaly kromě mě už mé dvě spolulezkyně, můj muž i mé malé dítě a u všech slavila mega úspěch. Takže se toho nebojte a vrhněte se s námi do práce :)
Datum publikování: 27.1.2016 | Kategorie: Chuťovky - Sportovní výživa
Proteinové tyčky