Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Recepty > Snídaně

Snídaně

Konopné kakao, raw

Ze všech domácích rostlinných mlík, která se dají vyrobit, je konopné moje nejoblíbenější. Je to ultrarychlý recept hotový do pár vteřin, který se navíc nemusí cedit, takže máte jistotu, že z hlavní suroviny získáte všechny živiny, co obsahuje :)
Datum publikování: 2.6.2016 | Kategorie: Nápoje - Snídaně - Sportovní výživa
Konopné kakao, raw

Snídaňové smoothie pro nejvíc akční dopoledne

Při běhání i lezení potřebuju mít vždycky prázdný žaludek, zároveň ale dost energie, abych si trénink užila. Odpolední tréninky řeším lehkým obědem a před krátce před tréninkem nápojem z chia semínek nebo kusem ovoce. Co ale když mám trénink naplánovaný na ráno nebo dopoledne, kdy posledním velkým jídlem byla večeře?
Datum publikování: 2.2.2016 | Kategorie: Nápoje - Snídaně - Sportovní výživa
Snídaňové smoothie pro nejvíc akční dopoledne

Půlka DDD vápníku v ranní misce

Pokud zařadíte do veganského jídelníčku potraviny bohaté na vápník, jeho nedostatek je to poslední, co by vás mělo trápit. DDD je 500-1000 mg, tato snídaně ho obsahuje cca 400 mg.
Datum publikování: 22.7.2015 | Kategorie: Snídaně
Půlka DDD vápníku v ranní misce

Jak vyzrát na melasu: pohanková kaše

Tahle snídaně mi vyřešila dvě věci - jednak jak ochucovat obilné kaše, když mi kombinace obilnin a ovoce nedělá dobře na trávení a také jak do snídaně zakomponovat blackstrap melasu, která je sice úžasným zdrojem vápníku i železa, ale vůbec mi nechutná. Kombinace melasy s kokosovým cukrem už zase ale tak hrozná není :)
Datum publikování: 1.7.2015 | Kategorie: Snídaně
Jak vyzrát na melasu: pohanková kaše