Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Recepty > Chuťovky

Chuťovky

Bublanina

Dnešní recept nepatří mezi ty nejzdravější, ale když dostanete chuť na buchtu, nechcete se s ničím dlouho patlat a zároveň potřebujete zpracovat sezónní ovoce nebo udělat v mrazáku místo pro deset kilo robi, dá se :) Oproti běžné bublanině je místo vejce použitá vanilková hraška, polovinu cukru jsem nahradila vanilkovou stévií a polovinu bílé mouky celozrnnou špaldovou.
Datum publikování: 26.2.2016 | Kategorie: Chuťovky
Bublanina

Domácí studentská směska

Směska je ideální jako svačinka nebo i hlavní jídlo mimo domov. Můžete si jí nadělat dopředu a pak jen odebírat před odchodem z domova. Najdete v ní jen tzv. potraviny s čistým ziskem, žádný cukr nebo balastní látky.
Datum publikování: 10.2.2016 | Kategorie: Chuťovky
Domácí studentská směska

Proteinové tyčky

Díky proteinovým tyčkám si můžete příjem bílkovin po cvičení skvěle načasovat, protože tyčku můžete nosit stále u sebe. Domácí mají tu výhodu, že máte pod kontrolou složení a vyjdou levněji. Tuto tyčku otestovaly kromě mě už mé dvě spolulezkyně, můj muž i mé malé dítě a u všech slavila mega úspěch. Takže se toho nebojte a vrhněte se s námi do práce :)
Datum publikování: 27.1.2016 | Kategorie: Chuťovky - Sportovní výživa
Proteinové tyčky

Nízkokalorické večerní občerstvení k filmu

Poslední dobou si s mým mužem děláme večerní posezení u filmů. Padaly do nás pytlíky chipsů, křupek a veganských sladkostí. Pokud si takové večery děláte jednou měsíčně, tak klidně u těch chipsů zůstaňte :) Pokud ale alespoň jednou týdně jako my, tak by to chtělo asi už trvalou změnu..
Datum publikování: 17.1.2016 | Kategorie: Chuťovky
Nízkokalorické večerní občerstvení k filmu

Tříbarevný pudink

Dneska tu máme pro Vás jednu chuťovku :)
Datum publikování: 17.6.2015 | Kategorie: Chuťovky
Tříbarevný pudink