Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Vege zdroje > Knihy > Brandon Brazier: Vegan v kondici

Brandon Brazier: Vegan v kondici

Datum publikování: 5.6.2015
Dlouho jsem se chystala napsat recenzi na tuto fajn knížku. Předběhl mě ale Jonáš Vohrna. A protože s recenzí této knížky na jeho blogu souhlasím, dovoluji si dát na článek odkaz a jen připojit můj osobní dojem z knížky.
Brandon Brazier: Vegan v kondici

Recenze Jonáše Vohrny

Zastavila se bych se u odstavce týkajícího se 12ti týdenního stravovacího plánu. Na první pohled mi v plánu přišlo příliš mnoho tuku ze semínke a olejů. Protože ale autor ujiš´toval, že plán je postaven tak, že po něm nikdo nepřibere, rozhodla jsem se to vzykoušet. Vydržela jsem asi týden. Bylo mi těžko, snědla jsem tak maximálně polovinu uvedeného množství a téměř okamžitě jsem začala přibírat na váze. Exeriment jsem tedy radši ukončila. Myslím, že jídelníčkem se může inspirovat intenzivně sportující chlap, ale těžko 60kilová rekreačně sportující žena.

Tím ale nechci říct, že by knížka byla špatná. Naopak velmi ráda a často zkouším jeho recepty, hlavně musli, sportovní tyčky, smoothie nebo ořechové burgery. Jen to netvoří základ mého jídelníčku, ale spíše doplněk. 

Knížku dopočuji zejména všem, kteří se orientují na vaření z potravin s tzv. "čistým ziskem", vytrvalostním sportovcům nebo lidem, kteří se z nějakého důvodu vyhýbají lepku a sóje - tyto potraviny totiž v jeho receptech nenaleznete. 

Knížku naleznete i v našem e-shopu.

 

Komentáře