Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Vege zdroje > Knihy

Knihy

Děláme si to doma sami

Knížka "Děláme si to doma sami" mi vyřešila spoustu otázek kolem veganské kosmetiky a drogerie. U věcí, co si vyrábím, nemusím řešit certifikáty ani složení a jejich cena je jen zlomkem ceny řádně ocertifikovaných produktů. A ten pocit, když nemusíte vyhazovat skoro žádné obaly :)
Datum publikování: 22.5.2016
Děláme si to doma sami

Karen Duveová: Jíst slušně

Po více jak dvou a půl letech jsem se odhodlala sednout k vegan knížce, která se primárně týká etiky. Knihám s tímto tématem jsem se vyhýbala záměrně. Když jsem totiž v mých veganských začátcích viděla film Pozemšťané, přísahala jsem, že už nikdy nic takového vidět nechci. Dva a půl roku už jsou ale dlouhá doba a já si řekla, že je čas nahlédnout i do nekuchařských veganských knížek.
Datum publikování: 18.1.2016
Karen Duveová: Jíst slušně

Místo kapra hlíva: veganská party kuchařka

Druhá a zatím poslední z našich knížek. Mrkněte na ukázky z knížky :)
Datum publikování: 2.11.2015
Místo kapra hlíva: veganská party kuchařka

Recenze: Veganův průvodce

Když Karolína Rathousová, kterou většina z vás zná pod jménem Dewii, oznámila, že pracuje na své první knížce, dost jsem zpozorněla. Dewii je takovou známou blogerkou a motivátorkou. Spousta lidí, kterých jsem se ptala na jejich začátky, zmiňovali jako jeden z impulsů pro přechod na veganství právě její blog. Dewii díky blogu ví, co lidi zajímá a co v začátcích potřebují. Své velmi cenné zkušenosti využila a zapracovala je do informacemi nabité 80 stránkové knížky "Veganův průvodce."
Datum publikování: 20.7.2015
Recenze: Veganův průvodce

Recenze: Radost ze zdravých dětí

Knížku jsem si pořídila už v těhotenství a ač je založená na makrobiotice a já makrobiotik zdaleka nejsem, úspěšně z ní při rodinném vaření i zvládání běžných rýmiček pravidelně čerpám.
Datum publikování: 15.6.2015
Recenze: Radost ze zdravých dětí

Brandon Brazier: Vegan v kondici

Dlouho jsem se chystala napsat recenzi na tuto fajn knížku. Předběhl mě ale Jonáš Vohrna. A protože s recenzí této knížky na jeho blogu souhlasím, dovoluji si dát na článek odkaz a jen připojit můj osobní dojem z knížky.
Datum publikování: 5.6.2015
Brandon Brazier: Vegan v kondici

Místo vejce banán: veganská nejen kuchařka

První z našich knížek. Neberte tedy článek jako recenzi :)
Datum publikování: 5.6.2015
Místo vejce banán: veganská nejen kuchařka

Průvodce (začínajícího) vegetariána

Autorky: Brenda Melisová a Vanda Melinová
Cena: 399,- Kč
Počet stran: 444
Datum publikování: 10.4.2014
Průvodce (začínajícího) vegetariána

Biokuchařka Hanky Zemanové

Autorka Mgr. Hanka Zemanová je úplně dokonalou reklamou na BIO vaření. Marně si vzpomínám, kdy mě naposledy na obyčejné fotce nějaká ženská tak okouzlila, že jsem knížku sebrala z regálu a odnesla ke kase aniž bych řešila, jestli obsah knížky bude odpovídat ne zrovna malé ceně. Ale prostě odolejte tomu krásnému úsměvu, čisté pleti, dokonalé postavě, uvolněnému postoji, gestům a mimice. To prostě nejde!! A do toho obrázky barevné usmívající se zeleniny a volně pobíhajících koziček.
Datum publikování: 22.1.2014
Biokuchařka Hanky Zemanové