Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Doprava a platba

Doprava a platba

Způsob dopravy / Forma úhrady Cena
Osobní odběr / Platba převodem 0 Kč
Česká pošta / Platba převodem do 2 500 Kč včetně: 90 Kč, nad 2 500 Kč: 0 Kč
Česká pošta / Dobírka do 2 500 Kč včetně: 120 Kč, nad 2 500 Kč: 40 Kč

Způsob dopravy

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese Kunvald 183, 561 81, a to po telefonické domluvě s Tarrou Dlabkovou na tel.čísle +420 731 922 012. Tato služba je zdarma. O připravenosti zboží k vyzvednutí jste informování expedičním e-mailem.

K osobnímu převzetí bude zboží připraveno pro nadcházejících 7 pracovních dní. Pokud si zboží v této době nepřevezmete, nebo se nedomluvíte na jiném termínu převzetí, bude objednávka stornována a zboží uvolněno do prodeje.

Česká pošta

Službu Balík Do ruky zajišťuje firma Česká pošta, s. p. O předání zásilky České poště jste informováni expedičním e-mailem.

Popis služby:

  • Zajistíme doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den při podání zásilky do rozhodné doby pobočky pošty.
  • Adresátovi zasíláme SMS nebo e-mail s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání.
  • Ve všední dny doručujeme mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin.
  • Před doručením balíku vám zašleme SMS nebo jste telefonicky kontaktováni.
  • Pokud vás nezastihneme na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uložíme na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Další informace: https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky/cr/balik-do-ruky.

Forma úhrady

Platba převodem

Bezhotovostní platba bankovním převodem. Zboží platíte až po ověření jeho dostupnosti. O tom jste informování potvrzovacím e-mailem, ve kterém naleznete také výzvu k platbě s potřebnými údaji. Zboží je expedováno teprve po připsání částky na náš účet (obdržíte expediční e-mail). Do této doby je zboží rezervováno.

Platbu proveďte v co nejkratší možné době. Připsání částky může vzhledem k bankovním převodům trvat 1-3 pracovní dny. O víkendech banky převody neprovádějí, celková doba převodu se tedy může prodloužit až na 5 dní. Doporučujeme při platbě přes účet s touto časovou ztrátou počítat.

Pokud není platba za zboží po 10 pracovních dnech po obdržení potvrzovacího e-mailu připsána na náš účet, nebo se nedomluvíte s personálem e-shopu na jiném termínu, bude objednávka stornována a zboží uvolněno do prodeje.

Dobírka

Objednané zboží platíte při jeho převzetí od doručovatelské služby. Je vhodné si připravit potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky
Při převzetí zásilky zkontrolujte stav obalu zásilky. Pokud obal jeví známky mechanického poškození, zásilku nepřebírejte a informujte nás.