Etické sportování

Nákupní košík

0 ks za 0 Kč

VeganSport.cz > Blog > Report

Report

Moje první stovka: LUM 107 km/3450 m; 3. místo

O mé první stovce se bude psát těžko. Moje články z prvního půlmaratonu, maratonu nebo ultra byly postavené na překonávání krizí, boji s odřeninami, otlačeninami a puchýři.. O čem ale psát, když se během celých 17 a půl hodin nic dramatického nestalo..
Datum publikování: 6.7.2018 | Kategorie: Report - Strava - Trénink
Moje první stovka: LUM 107 km/3450 m; 3. místo

Běh z domu na Sněžku ve třech dnech (156 km/5000 m)

Je polovina února 2017 a já stojím ve vichřici na vrcholu Sněžky. Lanovka kvůli větru nejezdí a tak si užívám vrcholovou samotu. Vyběhla jsem sem z Karlova Vrchu, místa 7 km odtud a tak mě napadá, jaký by to asi byl pocit sem doběhnout od nás z domu, z České Třebové. Kdyby mi někdo řekl, že si ho za půl roku zažiju, tak mu při nejlepším nevěřím…
Datum publikování: 15.8.2017 | Kategorie: Report
Běh z domu na Sněžku ve třech dnech (156 km/5000 m)

Můj první ultramaraton: Valašský hrb 55 km/1913 m

Začalo to všechno v roce 2013, kdy jsem přešla na veganství a hecla se, že lidem ukážu, že i bez živočišných produktů ve stravě se dá uběhnout maraton. Dva měsíce na to jsem otěhotněla a k běhání se dostala až po porodu.
Datum publikování: 4.6.2017 | Kategorie: Report
Můj první ultramaraton: Valašský hrb 55 km/1913 m

Můj druhý maraton

Na start svého druhého maratonu se stavím nevyspalá, nevyčůraná a po měsíčním vypadnutí z tréninku. Jak to nakonec dopadlo, se dočtete v článku..
Datum publikování: 14.5.2017 | Kategorie: Report - Strava - Trénink
Můj druhý maraton

Yesenický půlmaraton 2016

Když se mi v červenci udělal kolem štípance od komára flek typický pro boreliózu, myslela jsem, že je s běháním do konce léta konec. Naštěstí byla pauza mnohem kratší než jsem myslela a já si v srpnu mohla užít ještě jeden z nejkrásnějších horských běhů v Čechách, Jesenický půlmaraton.
Datum publikování: 5.9.2016 | Kategorie: Report - Trénink
Yesenický půlmaraton 2016

Kraličák Skyrace

Kraličák Skyrace. 25 km,1350 nastoupaných metrů. Můj druhý nejdelší závod, co jsem kdy běžela. A zároveň běh s nejvyšším převýšením, co jsem kdy běžela.
Datum publikování: 7.7.2016 | Kategorie: Report
Kraličák Skyrace

Můj první maraton

Můj první maraton, Pražský Volkswagen Maraton 2016, je za mnou. Pokud vás zajímá, jak to dopadlo od příprav až po finiš, čtěte dál :)
Datum publikování: 10.5.2016 | Kategorie: Report - Strava - Trénink
Můj první maraton

Srpen: Dva NEJ běhy a nová knížka

Je tu konec srpna a další blogový článek. Tyto prázdniny pro mě znamenaly jedno zásadní zjištění. Co budu na mateřské, vrchol sportovní sezóny musím plánovat na květen – červen. Během letních prázdnin totiž nemám žádné hlídání a žádné hlídání = žádné běhání.
Datum publikování: 31.8.2015 | Kategorie: Report
Srpen: Dva NEJ běhy a nová knížka

Test návratu kondice: Pardubický vinařský půlmaraton

Před závodem jsem byla trochu nervózní. Byl to můj první půlmaraton po porodu a navíc první, co jsem veganka (když nepočítám ten, co jsem běžela necelý měsíc od přechodu na veganství). Takže mě hodně zajímalo, jestli čas ukáže, že jsem se zlepšila nebo je to stejně mizerný nebo dokonce horší jak před tím. Jak to dopadlo?
Datum publikování: 25.5.2015 | Kategorie: Report - Trénink
Test návratu kondice: Pardubický vinařský půlmaraton

Trénink na We run Prague (10 km)

Mimino mi usnulo, můj muž vynesl odpadky a umyl nádobí, takže konečně můžu pokračovat v blogu. Stále platí to, že chci natrénovat na maratón a ukázat tak, že se dá na veganské stravě plnohodnotně sportovat. Po skoro roce totálního nesportování začínám opravdu od největšího začátku na světě a veganím už déle než rok, takže je to startovní čára se vším všudy a nikdo mě nemůže obvinit z toho, že sílu čerpám z nějakých zásob z dob masožroutství.
Datum publikování: 11.7.2014 | Kategorie: Report
Trénink na We run Prague (10 km)